Zangcirkel – een nieuw begin

We beginnen het nieuwe jaar zingend!

Samen zingen is zo’n voedende, wezenlijke manier van verbinden met jezelf, elkaar en het Leven. Het gaat er niet om hoe we zingen, maar dat we onze stem laten horen.

We zingen deze ochtend eenvoudige melodiën, mantras en medicijnliederen.
Dankzij de eenvoud en herhaling is het heel toegankelijk om mee te doen. Bovendien landen we zo steeds meer in het moment, zie het als een actieve meditatie beoefening. En er ontstaat ruimte om te spelen met onze stemmen, te ontdekken hoe deze nu willen dansen en samen weven. Genieten!

Voor ieder die zin heeft om samen te zingen.
Kom zoals je bent. Geen zangervaring of ‘mooie stem’ nodig!

Sarah weet een heel veilige, warme en uitnodigende setting te creëren waardoor ik me écht welkom voel om mee te zingen. (Anne)

Over het thema – een nieuw begin
Het nieuwe jaar is nog maar een kleine maand jong. De prille lente begint volgens de keltische kalender bijna. Het nieuwe leven begint weer te ontwaken vanuit de verstilling van de winter. Zo mogen ook wij als mensen onze eigen natuur herinneren en daarin ontspannen. Ieder met een eigen ritme en timing, een eigen kleur en klank.

Praktisch
Zondag 25 januari 2026*
van 10.00 – 12.30 uur
in de Dierense Toren

Bijdrage €25 , boeken kan via De Nieuwe Yogi op Momoyoga

* Kan je deze dag niet? We zijn van plan om iedere maand een zangcirkel te organiseren, je vind alle data via bovenstaande link.